3d Maping 
 3D Mapping
یکی از جاذبه های گردش گری امروزی استفاده از این تکنولوژی است که با استفاده از آن می توان از ابزار قدرتمند صدای دالبی و جلوه های ویژه کامپیوتری و تکنولوژی مپینگ سه بعدی  در جهت معرفی تاریخ و جاذبه های تاریخی کیش و همچنین جاذبه های گردش گری آن استفاده کرد.
با استفاده از این تکنیک می توان به صورت کاملا سه بعدی و با استفاده از جلوه های ویژه از درون  کشتی یونانی فیلمی از تاریخ غنی کیش به همراه جاذبه های گردش گری ان را نشان دهیم
یکی از ویژگی های جذاب در این روش فریب دادن بیننده است به شکلی که آنقدر می بایست جلوه های ویژه رایانه ای هماهنگ با فرم کشتی یونانی و سطوح ان باشد که بیننده احساس نکند که در حال تماشای فیلم است و انگار واقعا این کشتی یونانی است که  فرو می ریزد یا به حرکت در آمده و یا از دل آن چیزی به بیرون می آید.
یکی از قابلیت های مهم دیگر سطح اب دریاست  که با نورپردازی محاسبه شده بر روی آن می توان حس بسیار با شکوهی را در بیننده ایجاد نماییم و از ان در جهت سینک شدن هر چه بیشتر مپینگ با فضای اطراف بهره ببریم.
استفاده از یک صدا گذاری بسیار دقیق و حرفه ای با باند های قدرتمند دالبی نیز می تواند در ایجاد هرچه بیشتر این حس در بیننده و فریب آن به ما کمک کند.
چنانچه موفق به این نوع نمایش مپینگ شویم این خود می تواند به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری در جزیره کیش مطرح گردیده و خود باعث بازگشت سرمایه و نیز معرفی شکوه و زیبایی کیش باشد.
 

نظرات کاربران

هنوز نظری در اینجا ثبت نشده ، برای ثبت نظر اولین نفر باشید!
جهت ثبت نظر ،ابتدا نام و ایمیل و سپس نظر خود را وارد نمایید.
نظر شما پس از بررسی و تایید توسط مدیریت ، نمایش داده می شود.

لازم به ذکر است که ایمیل شما منتشر نمی شود و برای ارتباط مدیریت با شما استفاده می شود.
Captcha  Refresh

در حال ثبت نظر ...
لطفاً کمی صبر کنید

اخبار

فهرست سایت

آمار بازدید

کاربران آنلاین : 1
بازدیدهای امروز : 49
بازدیدهای دیروز : 550
بازدیدهای این ماه : 16306
بازدیدهای امسال : 199130
کل بازدیدها : 1353265